MINN KOTA Endura MAX elektrinis valties variklis

Nauja prekė

modelis Endura MAX 40  Endura MAX 45 Endura MAX 50  Endura MAX 55
Variklio galia (lbs) 40 45 50 55
Pavarų sk. tolygiai reg. tolygiai reg. tolygiai reg. tolygiai reg.
Įtampa (v) 12 12 12 12
Variklio aukštis (cm) 91 91 91 91
Maximalus valties svoris (kg) 800 850 1050 1150
Teleskopinė rankena taip taip taip taip

Smulkiau

4 Prekės

379,00 €

  • 40 lbs
  • 45 lbs
  • 50 lbs
  • 55 lbs

Apie prekę

MINN KOTA Endura MAX elektrinis variklis

Tai aukščiausių technologinių pasiekimų amerikiečių firmos MINN KOTA elektrinis variklis. Esminiai skirtumai lyginant su Endura C2 varikliu:

MINN KOTA Endura MAX - tai technologiškai naujausi el. motorai su unikalia MAXIMIZER energijos taupymo technologija. Ši technologija leidžia 5 kartus ilgiau naudoti tą pačią akumuliatorių bateriją ir 5 kartus toliau nuplaukti lyginant su Endura C2 technologijos varikliais.

Endura MAX varikliai turi unikalią greičio valdymo technologiją. Ji leidžia tolygiai parinkti norimą greitį, o ne laiptuotai, kaip C2 technologijoje.

Endura MAX variklis turi unikalią guolių sitemą ,kuri sumažina trintį ,vibraciją. Taip pat patobulintas aušinimas,ko pasekoje variklis dirba dar tyliau.

Endura MAX koja pagaminta iš unikalaus kompozito-tai begalinis stiprumas.Gamintojas kojai duoda neribotą garantiją.

Endura MAX variklis savyje turi baterijos įkrovimo indikatorių,kuris leidžia bet kuriuo momentu žinoti jūsų baterijos įkrovimo lygį.

Endura MAX variklis turi teleskopinę rankeną ,kuri leidžia patogiai esant reikalui ištraukti arba sustumti (iki 15cm) motoro rankeną.

Minn Kota variklių gamintojas-vienintelis pasaulyje kuriantis variklius pats ,o ne kupijuojantis nuo kitų.

Varikliui suteikiama 24men. garantija laikantis naudojimosi taisyklėmis. Pagrindinė taisyklė -neleisti variklio propeleriui užkliūti  už povandeninių kliuvinių ir kliuviniui sustabdyti propelerį plaukimo metu.